Ваш город: Выберите город Українська Русский
Замовити дзвінок

Як вибрати набір для суші та ролів?

Фільтр
Популярні теги
Всі Публікації
Всі теми
Написати статтю

Як вибрати набір для суші та ролів?

Як вибрати набір для суші та ролів?

Для подачі суші та ролів потрібно використовувати спеціальний посуд - вона дозволяє компактно і красиво розташувати страви. Така сервіровка сподобається тим, хто хоче відчути дух Сходу. У нашому магазині можна знайти різні варіанти наборів для суші та ролів.


Критерії вибору набору для суші та ролів

Стандартний комплект розрахований на дві персони, але можна знайти варіант і на 6 осіб. Для домашнього використання підійде перший варіант. Посуд може бути виготовлена з кераміки - це натуральний, екологічний матеріал. Подібні страви виглядають дорого і естетично. При виборі краще віддавати перевагу відомим брендам, таким як FISSMAN - вони гарантують якість і безпеку матеріалів.


Дизайн залежить від особистих переваг. Традиційно посуд фарбують в червоний, зелений, білий кольори. Можуть наноситися східні візерунки. Можна підбирати комплект під дизайн кухні. Форма піал і страв різниться. Є круглі, прямокутні. або хвилясті. Вибір залежить від естетичних уподобань. Бувають нестандартні варіанти, наприклад страви для соусу каплевидної форми.


Килимок і палички роблять з бамбука. Цей вид деревини не змінює смак продуктів і її легко мити. Палички повинні бути рівними, без тріщин і зазорів.


Набори можуть включати в себе різну кількість предметів. Наприклад, зазвичай на дві персони покладаються піалки для соусу, страви, керамічні підставки під палички, бамбукові килимки. В мінімальної версії не буде тарілок для ролів і суші. При виборі набору потрібно відразу дізнатися, чи можна його мити в посудомийній машинці.


Якщо набір передбачається подарувати, то потрібно звернути увагу на упаковку. Вона може бути картонній або дерев'яній. Другий варіант кращий, так як він виглядає презентабельно. Залишається прикрасити коробку стрічкою і прикріпити листівку. Такий подарунок можна вручити як керівнику, так і родичу.


У нашому магазині можна придбати не тільки посуд для азіатських страв, а й інші потрібні речі. Наприклад, дитячі пляшечки, чашки, тарілкитермоси та інші предмети.

Fissman Fissman | 06 декабря 2021
Комментарии0
Щоб залишити коментар необхідно авторизувати

Замовити дзвінок

Ваше ім'я є обов'язковим для заповнення
Контактний телефон є обов'язковим для заповнення

Авторизація

Ваш телефон або e-mail обов'язково для заповнення
Пароль обов'язково для заповнення Забули пароль?
Якщо у вас немає облікового запису зареєструйтесь