Обране 0 грн

Блог

Фільтр
Публікації
Тими
Популярні теги
Всі Публікації
  • статті
  • Огляди
Всі теми
  • Советами покупців
  • О товаре

Як вибрати набір для суші та ролів?

Як вибрати набір для суші та ролів?

Для подачі суші та ролів потрібно використовувати спеціальний посуд - вона дозволяє компактно і красиво розташувати страви. Така сервіровка сподобається тим, хто хоче відчути дух Сходу. У нашому магазині можна знайти різні варіанти наборів для суші та ролів.


Критерії вибору набору для суші та ролів

Стандартний комплект розрахований на дві персони, але можна знайти варіант і на 6 осіб. Для домашнього використання підійде перший варіант. Посуд може бути виготовлена з кераміки - це натуральний, екологічний матеріал. Подібні страви виглядають дорого і естетично. При виборі краще віддавати перевагу відомим брендам, таким як FISSMAN - вони гарантують якість і безпеку матеріалів.


Дизайн залежить від особистих переваг. Традиційно посуд фарбують в червоний, зелений, білий кольори. Можуть наноситися східні візерунки. Можна підбирати комплект під дизайн кухні. Форма піал і страв різниться. Є круглі, прямокутні. або хвилясті. Вибір залежить від естетичних уподобань. Бувають нестандартні варіанти, наприклад страви для соусу каплевидної форми.


Килимок і палички роблять з бамбука. Цей вид деревини не змінює смак продуктів і її легко мити. Палички повинні бути рівними, без тріщин і зазорів.


Набори можуть включати в себе різну кількість предметів. Наприклад, зазвичай на дві персони покладаються піалки для соусу, страви, керамічні підставки під палички, бамбукові килимки. В мінімальної версії не буде тарілок для ролів і суші. При виборі набору потрібно відразу дізнатися, чи можна його мити в посудомийній машинці.


Якщо набір передбачається подарувати, то потрібно звернути увагу на упаковку. Вона може бути картонній або дерев'яній. Другий варіант кращий, так як він виглядає презентабельно. Залишається прикрасити коробку стрічкою і прикріпити листівку. Такий подарунок можна вручити як керівнику, так і родичу.


У нашому магазині можна придбати не тільки посуд для азіатських страв, а й інші потрібні речі. Наприклад, дитячі пляшечки, чашки, тарілкитермоси та інші предмети.

Systemate | 03 августа 2020
0 0
Коментарі0
Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися

Заявка успішно відправлено

Замовити дзвінок

Ваше ім'я обов'язково для заповнення
Контактний телефон обов'язково для заповнення

Авторизація

Ваш телефон або e-mail обов'язково для заповнення
Пароль обов'язково для заповнення Забули пароль?
Якщо у вас немає облікового запису зареєструйтеся
Інтернет-магазин Fissman.ua
Украина
Київ
Бориспільська 9
0 (800) 212 252
info@fissman.com.ua
FISSMAN
Fissman

Fissman

Fissman

ОШИБКА: Не задан URL картинки (заполните свойство Ссылка на картинку или Ссылка на миниатюру)

,