Ваш город: Выберите город Українська Русский
Замовити дзвінок

Оплата


Доступні способи оплати замовлення:

ГОТІВКОЮ У ВІДДІЛЕННІ ПЕРЕВІЗНИКА (накладений платіж)

Можлива оплата замовлення при отриманні у відділенні вибраної служби доставки.
Комісію за післяплату оплачує клієнт. Розмір комісії залежить від обраного перевізника.

*На період дії воєнного стану замовлення надсилаються тільки після повної оплати.ОНЛАЙН-ОПЛАТА картами Visa або Mastercard


Оплата замовлення карткою Visa або Mastercard можливо відбувається за допомогою платіжного сервісу LiqPay (переказом коштів на рахунок LiqPay або за допомогою Приват24)

Сервіси оплати


Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв'язку. Введення даних банківської карти здійснюється на захищеної платіжної сторінці АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

На сторінці для введення даних банківської карти буде потрібно ввести дані банківської карти: номер карти, ім'я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для VISA або CVC2 для MasterCard). Всі необхідні дані надруковані на самій карті.

Тризначний код безпеки - це три цифри, що знаходяться на зворотному боці картки.
Далі ви будете перенаправлені на сторінку Вашого банку для введення 3DSecure коду, який прийде до Вас в СМС. Якщо 3DSecure код до Вас не прийшов, то слід звернутися в банк який видав Вам карту.


Випадки відмови в здійсненні платежу:

1. Банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в Ваш Банк;

2. Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;

3. Дані банківської картки введені невірно;

4. Закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, який випустив банківську карту.

З питань оплати за допомогою банківської карти та інших питань, пов'язаних з роботою сайту, ви можете звертатися за наступним телефоном: 0 800 212-252

Надана вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.


1.На сторінці "Оформлення замовлення" вибираєте зручний вам спосіб оплати

2.Натискаєте кнопку "Підтвердити замовлення"

3.Далі відбудеться переадресація на платіжний сервіс LiqPay, де і відбувається інтернет-платіж.

4.Ви отримаєте фіскальний чек на вказаний вами Email.

5.При натисканні на кнопку "Назад в магазин" ви повернетеся в інтернет-магазин, на сторінку зі статусами замовлення і платежу.

Заявку відправлено!

Заявка успішно відправлено

Заказать звонок

Ваше имя обязательно для заполнения
Контактный телефон обязательно для заполнения

Авторизация

Ваш телефон или e-mail обязательно для заполнения
Пароль обязательно для заполнения Забыли пароль?
Если у вас нет учётной записи зарегистрируйтесь