Назад

Силіконовий посуд для випічки — переваги та недоліки

Силіконовий посуд  Fissman втілює будь-які форми, кольори та фігури в реальність. Це чудовий спосіб порадувати дітлахів смачненькими виробами з тіста, шоколаду, желе, морозива, — в загальному, будь-якій страві надати гарне естетичне оформлення. 


Переваги силіконового матеріалу

Силіконовий посуд на кухні забезпечує максимально зручні та комфортні умови приготування улюблених страв для вашої сім'ї.

форми для випічки

Гнучкість та м`якість силіконового матеріалу дозволяє не втратити форму страви. Адже не потрібно тратити лишній час на те, щоб відмивати форму для випічки, або ж витягувати страву з місткості всіма способами, що існують.

Необхідно всього лише натиснути на форму, на відміну від пластикових форм, силікон не втрачає свою еластичність до -60 градусів. 

Надзвичайно ефектно виглядають шматочки льоду із замороженими всередині ягодами або частинками фруктів.

Заморозивши настоянки з трав, можна використовувати в косметичних цілях.

Якщо необхідно вийняти випічку, то перед витяганням випічки із силіконової форми, їй необхідно трішки охолонути, а потім обережно можете відігнути краї форми.

Завдяки антипригарним якостям процес приготування їжі відбувається без застосовування вершкового масла або рослинної олії для змащення форми, що є значним плюсом. 


Універсальність

Вона є стійкою до перепадів температури і її можна використовувати для заморозки, розігрівання, приготування страв в духовій печі, зберігання в холодильнику, чи подачі страв на стіл в силіконовій формі, адже сучасний дизайн та яскраві кольори силіконового посуду вражають.

форми для випічки


Чи шкідливий для здоров`я цей матеріал?

Всупереч тому, що він витримує від -40 до +240 градусів, під впливом високих температур він не вступає в реакцію з їжею.

Здоров'ю ваших дітей, близьких та родичів силіконовий посуд не зашкодить.

Велике значення відіграє якість матеріалу, з якого виготовлений посуд.

Якщо ви відчуваєте сторонні підозрілі запахи — вам краще змінити виробника силіконового посуду, адже це не жарти!

Силіконові форми нашої компанії прикрасять ваші страви, адже ви можете смажити яйця або оладки в формі серця або зірки, випікати десерти в формі ромашки або ведмедика або ж заморожувати шматочки льоду в формі тваринок або улюблених персонажів ваших дітей.

Краще всього вибирати перевірених виробників, якісну продукцію Fissman та зберегти власне здоров'я та своєї родини!

Дякуємо за те, що обираєте нашу компанію!

Завдяки вам, наші дорогі клієнти, ми щодня прагнемо розвиватись та ставати кращими!


форми для випічки Fissman

Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.