Ваш город: Выберите город Українська Русский
Замовити дзвінок

З яким посудом кухня буде виглядати затишнішою

З яким посудом кухня буде виглядати затишнішою

Затишна кухня: посуд для особливої атмосфери

Іноді щоб зробити кухню затишнішою, досить додати лише кілька деталей. Якщо мова йде про скляний посуд, то ці предмети можуть змінити атмосферу на кухні та одночасно стати стильними та затишними акцентами в обставинах, повністю зберігаючи при цьому свою практичність..

Скляний посуд, який створює затишну атмосферу на кухні

Скляні кружки з подвійними стінками. Стильні та красиві гуртки з подвійним дном створюють дивовижний ефект - в них чай або кава немов парять в повітрі. Набір з таких кухлів буде виглядати дуже незвично і додасть особливого настрою на вашій кухні.

Настільний марміт. Ще один предмет, який не тільки подбає про затишну атмосферу, але і дозволить страві довше залишатися гарячим - це настільний марміт. Сама по собі ємність виготовлена із загартованого скла, і під неї поміщаються свічки,що гріють і підтримують потрібну температуру.


Підставка для чайника з свічкою, що гріє всередині. Вогник свічки може зробити вечірнє чаювання ще затишнішим, ніж зазвичай. Для цієї мети можна вибрати спеціальну підставку для чайника - свічка подбає про те, щоб чай добре розварився, не охолов завчасно і зробив атмосферу навколо ще теплішою і душевнішою.


Скляні банки для зберігання. Зробити кухню більш затишною і живою зазвичай допомагають предмети декору. А що якщо зробити прикраси кухні функціональними? Для цього підійдуть банки, виконані з товстого скла під стильними кришками. У них можна пересипати крупи, макарони або солодощі і розмістити їх на відкритих полицях - таке рішення допоможе оновити інтер'єр і зробити його затишнішим.

Заявку відправлено!

Заявка успішно відправлено

Заказать звонок

Ваше имя обязательно для заполнения
Контактный телефон обязательно для заполнения

Авторизация

Ваш телефон или e-mail обязательно для заполнения
Пароль обязательно для заполнения Забыли пароль?
Если у вас нет учётной записи зарегистрируйтесь