Ваш город: Выберите город Українська Русский
Замовити дзвінок

Пластикові обробні дошки: плюси і мінуси

Пластикові обробні дошки: плюси і мінуси

Обробні дошки сьогодні присутні на кухні практично у кожної господині. При їх виборі споживачі звертають увагу не тільки на розмір, форму і забарвлення, але і на те, з якого матеріалу виготовлено цей виріб. Останнім часом популярність набирають обробні дошки з пластику, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, також що пропонує широкий вибір кухонних ножів.


Головні характеристики пластикових дощок


Такі вироби дуже зручні для оброблення різних сирих продуктів, м'яса і риби. На відміну від дерев'яних дощок пластикові не вбирають рідини і не бояться контакту з водою. Саме тому ви можете мити їх будь-яким способом, в тому числі і в посудомийній машині. До основних переваг цих виробів можна віднести:


 • Широке різноманітність кольорів і форм.
 • Гігієнічність. Пластикові обробні дошки не сприяють поширенню бактерій, але після появи подряпин і порізів на поверхні ці вироби рекомендується замінювати.
 • Відсутність схильності до розшарування і розсихання.
 • Великий термін експлуатації, який становить близько 2 років.
 • Доступну вартість.
 • Відсутність здатності затупляти ножі.
 • Невимогливість у догляді.
 • Практичність.

 • Одним з головних недоліків пластикових обробних дощок можна назвати те, що на них ні в якому разі не можна ставити гарячий посуд, як, наприклад, на дерев'яні. Крім того, такі вироби часто буває важко утримати на поверхні столу. Щоб уникнути подібної проблеми, бажано віддавати перевагу тим пластиковим дошках, які зі зворотного боку оснащені спеціальними гумовими присосками.


  Недобросовісні виробники з метою здешевлення пластикових дощок можуть використовувати для їх виробництва токсичні матеріали, які мають неприємний запах. Зазвичай такі вироби дуже тонкі, вони швидко і легко дряпаються. Якщо ви хочете придбати дійсно якісну пластикову дошку, шукайте її в каталозі нашого інтернет-магазину, який також пропонує кухонні ножиці і секатори.


  FISSMAN- домашні шедеври

  Заявку відправлено!

  Заявка успішно відправлено

  Заказать звонок

  Ваше имя обязательно для заполнения
  Контактный телефон обязательно для заполнения

  Авторизация

  Ваш телефон или e-mail обязательно для заполнения
  Пароль обязательно для заполнения Забыли пароль?
  Если у вас нет учётной записи зарегистрируйтесь