Ваш город: Выберите город Українська Русский
Замовити дзвінок

Капсульне дно у посуді: що це значить

Капсульне дно у посуді: що це значить

Що таке капсульне дно у посуді?

Вибираючи посуд з нержавіючої сталі, враховуйте не лише її загальні характеристики - обсяг, діаметр, наявність кришки в комплекті і т. п. - також зверніть увагу на те, яким дном вона оснащена. Оптимальний вибір - багатошарове капсульне дно. Що це означає і яку користь воно буде приносити вам на кухні день у день, ми розповімо сьогодні.
Як працює багатошарове капсульне дно

Сучасне багатошарове дно посуду з нержавіючої сталі являє собою своєрідну «капсулу» - між шарами нержавіючої сталі, яка з одного боку стикається з поверхнею плити, а з іншого боку контактує з їжею, укладений шар алюмінію. І разом вони роблять посуд ще функціональнішим - при всіх своїх перевагах нержавіюча сталь має низьку теплопровідність, і тут їй на допомогу приходить алюміній. Алюмінієвий диск всередині «капсули» з нержавійки дозволяє посуду нагріватися в рази швидше і розподіляє тепло рівномірно по всій поверхні посуду.

Посуд для індукційних плит може складатися з декількох шарів нержавіючої сталі та алюмінію всередині «капсули» - з такою конструкцією здатності посуду зберігати рівномірне тепло і економити енергію ще більші.

Переваги посуду з багатошаровим капсульним дном

Незалежно від типу плити, на якій ви готуєте - на звичайній електричній, газовій або індукційній - товсте багатошарове дно буде прогріватися швидко і рівномірно і подбає про те, щоб їжа не пригоріла. Навіть такі «примхливі» до температурного режиму страви, як молочні каші або ніжні вершкові соуси виходять в такому посуді ідеальними.

Здатність швидко доводити воду до кипіння також оцінять власники чайників для плити з багатошаровим капсульним дном - з цим завданням він впорається швидше, ніж ви встигнете по-справжньому прокинутися вранці, запрошуючи вас випити чашку підбадьорливого ароматного чаю.
Ще один важливий плюс посуду з багатошаровим капсульним дном - воно довго зберігає тепло. Вранці вам не доведеться знову і знову кип'ятити чайник або підігрівати кашу, якщо члени сім'ї снідають в різний час. Днем перші і другі страви почекають всіх до обіду, залишаючись теплими. Увечері приготування вечері з апетитної пасти займе 10- 15 хвилин, завдяки здібностям посуду з багатошаровим дном до практично миттєвого нагрівання.

Менше турбот, більше часу насолоджуватися цінними моментами життя - в цьому вам допоможе посуд FISSMAN.

Заявку відправлено!

Заявка успішно відправлено

Заказать звонок

Ваше имя обязательно для заполнения
Контактный телефон обязательно для заполнения

Авторизация

Ваш телефон или e-mail обязательно для заполнения
Пароль обязательно для заполнения Забыли пароль?
Если у вас нет учётной записи зарегистрируйтесь