Назад

Посуд з силікону

Силіконовий посуд з'явився нещодавно, але вже встиг завоювати любов і довіру багатьох сучасних господинь. Силіконові форми абсолютно не шкідливі для здоров'я, оскільки виготовлені з чистого силікону - абсолютно інертного медичного матеріалу. Силікон не вступає в хімічну реакцію з іншими матеріалами та продуктами харчування.

Посуд з силікону - модний напрям у сучасному кулінарному мистецтві. І це не дивно, адже силіконовий посуд має значні переваги:

-          Універсальність

Силікон витримує температури від +40°C до +280°C і прекрасно підходить як для духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів, так і для морозильних камер.

-          Гігієнічність

Посуд з силікону не виділяє шкідливих речовин при нагріванні або охолодженні, не вбирає запахів і легко миється.

-          Практичність

Силіконовий посуд і аксесуари від FISSMAN не б'ються і займають мінімум місця на кухні.

-          Різноманітність форм і забарвлень

З посудом та аксесуарами від FISSMAN Ваші страви будуть яскравими та незвичайними. Силіконові форми дозволяють смажити яйця в формі серця, випікати кекси в формі троянди та заморожувати фігурний лід.

 

Рекомендації по експлуатації:

- При першому використанні силіконову форму для випічки вимийте та змастіть олією;

- У процесі експлуатації силіконової форми для випічки використовуйте кухонні інструменти з дерева, пластику або силікону;

- Перед використанням силіконової форми для льоду вимийте її теплою водою;

- Ставте силіконові форми для льоду на рівну поверхню в морозильній камері;

- Радимо мити і витирати насухо силіконові аксесуари до та після кожного використання. Так Ви не лише збережете їх вигляд, а і поліпшете їх антипригарні властивості.

Широкий асортимент силіконової посуду в інтернет-магазині FISSMAN включає в себе: форми для випічки і льоду, пензлики для змазування сковорідок і випічки, підставки під гаряче, кулінарні лопатки, килимки для випічки, скалки для тіста та ще багато іншого.

 

Ласкаво просимо до інтернет-магазину FISSMAN!

Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.