Назад

Класифікація ножів

Ми підготували для вас класифікацію найпопулярніших видів ножів і способи їх застосування:

1.Ніж Сантоку - багатофункціональний ніж. Його призначення - шинкування овочів, обробка м'яса та риби. Спеціальні поглиблення на поверхні ножа полегшують його використання: при шинкуванні в них залишається повітря, тому продукти на поверхню ножа не прилипають. 

Ніж сантоку CHEF DE CUISINE 13 см (5Cr15MoV сталь)

2.Кухарський ніж - незамінний помічник на кухні. Їм можна нарізати філе, нашаткувати овочі, обробити м'ясо. Їм також легко відбивати заготовки для стейків та розбивати панцир крабів.

Кухарський ніж EPHA 20 см (3CR13 сталь)

3. Гастрономічний ніж - вибір знавців. Він підійде для нарізки будь-яких продуктів на ідеально тонкі шматочки, завдяки довгому і вузькому (іноді гнучкому) лезу. Він стане у нагоді і для приготування страв японської кухні - суші і сашимі.

Гастрономічний ніж CHEF DE CUISINE 20 см (5Cr15MoV сталь)

4. Філейний ніж - безцінний помічник при нарізці. За рахунок довгого та вузького леза легко домогтися тонких, ідеально рівних скибочок. Він підходить для усіх видів продуктів.

Обвалочний ніж CHEF 15 см (5Cr15MoV сталь)

5. Хлібний ніж підходить для нарізки будь-якого виду хлібобулочних виробів: хліба, кексів, тортів і т.д. Гострий меч можна використовувати і для нарізки фруктів з твердою шкіркою: кавуна, ананаса або дині.

Хлібний ніж TITAN 20 см (нерж. сталь з титановим покриттям)

6. Овочевий ніж - говорить сам за себе. Їм легко нарізати будь-які овочі, фрукти, очистити їх від шкірки. Такий ніж - знахідка для господині.

Овочевий ніж CHEF 9 см (5Cr15MoV сталь)

7. Обвалювальний ніж - полегшує відділення м'яса від кісток. Подовженим лезом можна за кілька хвилин отримати готове філе. Ніж підходить також для риби і птиці.

Ніж обвалочный MASTER 15 см (3Cr13 сталь)

8. Універсальний ніж - має бути на кожній кухні. Його застосовують для всіх типів продуктів: риби, м'яса, овочів і т.д. Використовується для нарізки, шинкування, подрібнення і т.д.

Універсальний ніж CHEF DE CUISINE 10 см (5Cr15MoV сталь)

Використовуйте кухонні ножі за їх прямим призначенням, правильно доглядайте за ними і вони будуть служити вам довго і ніколи не підведуть! Не впевнені у виборі? Не біда, зателефонуйте нам, ми допоможемо!


Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.