Назад

Догляд за ножами

Як максимально продовжити термін експлуатації ножів?

Жодна кухня в світі не обходиться без ножів. Будь-яка господиня і професійний кухар без роздумів скажуть: від якості леза залежить швидкість приготування інгредієнтів і настрій того, хто готує. Це означає, добротний ніж - не примха, а нагальна потреба. Для того, щоб ножі довго і ефективно служили, слід правильно за ними доглядати.

Ми підготували для вас кілька основних порад по догляду за ножами, дотримуючись яких ви зможете продовжити термін їх експлуатації:

1. Зберігання.
Ножі не варто зберігати разом з іншими столовими приборами: не можна допускати, щоб лезо ножа стикалося з іншими приладами і ножами, від цього вони можуть затупитися. Зберігати їх рекомендують або в дерев'яних підставках для ножів , або на спеціальних магнітних стрічках. Також їх можна зберігати в лотках з відділеннями під кожен ніж, які вкладаються в висувні ящики кухонного гарнітура. Бажано, щоб вони були виконані з дерева або з високоякісного пластику.

2. Очищення.
Під впливом харчових кислот, що містяться в лимоні, томатах, гірчиці і деяких інших продуктах, навіть на сталевих ножах можуть з'явитися сліди корозії. Тому після кожного використання ножі слід відразу ж сполоснути під струменем теплої води і протерти сухою серветкою. Не рекомендується мити ножі в посудомийній машині, так як від використання хімікатів миючого засобу леза можуть затупитися. На керамічних ножах, через перепад температур, можуть утворитися мікротріщини, які згодом перетворяться на відколи. Тому рекомендуємо мити будь-які ножі вручну.

3. Умови використання.
Дуже важливо використовувати відповідні обробні дошки з натуральних матеріалів: дерева, бамбука, силікону. Використання дощок з кераміки, пластику або скла призводить до того, що ріжучі кромки ножів тупятся.
 
4. Заточка ножів.
Будь ніж в якийсь момент доводиться заточувати і робити це необхідно не стільки з міркувань зручності, скільки заради безпеки: затупілась лезо має більше шансів зісковзнути з продукту і поранити вашу руку.
Для підтримки ножа в робочому стані можна користуватися Мусатов. Однак, якщо ніж вже затупився, доведеться скористатися точив для ножів : точильним каменем або ножеточка.

Використовуйте ножі лише за прямим призначенням: не ріжте м'ясо хлібним ножем або заморожене м'ясо стейкових ножем. У кожного ножа є своє призначення, ознайомитися з докладною класифікацією ви можете в нашій окремій статті.

Ніж - незмінний працівник на будь-якій кухні, у якого немає вихідних. Щоб їжа готувалася швидко, а процес приготування був приємним, вибирайте краще. Краще від FISSMAN.

Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.