Назад

Чому варто ківш Moon Stone добавити у свій wish-лист

Ківш з серії посуду Moon Stone стане вашим вірним помічником на довгі роки. Він виготовлений з алюмінію з антипригарним покриттям, головною перевагою якого є система багатошарового надміцного антипригарного покриття Platinum. Це покриття складається з декількох шарів натуральної кам'яної крихти на основі мінеральних компонентів. 

4406_0.jpg

Антипригарне покриття Platinum надійно захищає ківш від пошкоджень, зберігаючи його в ідеальному стані, навіть при інтенсивному використанні. Їжа в ньому швидко і рівномірно нагрівається за рахунок оптимальної товщини стінок, і зберігає максимум корисних властивостей. 

4406_1.jpg

Ківш Moon Stone стане у нагоді як для розігріву, так і для приготування їжі - гарнірів, соусів і дитячих страв. А прозора скляна кришка дозволить контролювати ступінь готовності страви, не відкриваючи ківш.  

4406.jpg

Не відмовляйте собі в задоволенні користуватися найкращим, що може запропонувати сучасний ринок посуду. Ставайте шеф-кухарем для найближчих! А натхнення і легкість вам подарує надійний посуд датської компанії FISSMAN.

 


Хотите быть в курсе всех новостей?

Подписывайтесь на наши новости и акции!
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности.