гарантии

Весь посуд FISSMAN виробляється за найсучаснішими технологіями. Кожен виріб проходить контроль якості перш, ніж надійде в продаж.

При правильному використанні виробів FISSMAN надається гарантія з моменту продажу:

на посуд з нержавіючої сталі - 14 днів; на бакелітові, пластикові і силіконові аксесуари - 14 днів; на посуд з алюмінію - 14 днів.

Гарантія на продукцію FISSMAN дійсна з моменту придбання і поширюється на виробничі дефекти: відколи, вм'ятини, тріщини та інше.

Гарантія не поширюється на пошкодження, що виникли в результаті неправильного використання посуду: падіння вироби; перегріву; навмисного псування. Гарантія також не поширюється на природні зміни зовнішніх властивостей виробу, які виникли в процесі експлуатації: механічні пошкодження зовнішньої або внутрішньої поверхні (подряпини, потертості та ін.) Природні зміни кольору металу, плями, точки вапна та інше. Увага! При отриманні товару покупець, або його представник, повинен у присутності кур'єра перевірити виріб на комплектність і відсутність зовнішніх дефектів.

Після прийому товару претензії по зовнішньому вигляду та комплектації не приймаються.

При дистанційній торгівлі (інтернет продажу) споживач має право відмовитися від товару неналежної якості протягом 7 (семи) днів (Закон України «Про захист прав споживачів» ст.26.1 п.4, ст.25) в тому випадку, якщо товар не був у споживанні, збережено упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний або касовий чек.

Товар з виявленим в процесі експлуатації заводським браком замінюється або повертається продавцю на загальних підставах.

Будь ласка, не пошкодуйте часу і перевірте доставлений Вам товар на місці відразу після отримання!