ДИСКОНТНІ ПРОГРАМИ

ПРАВИЛА ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ В МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ "FISSMAN"
1. Дисконтна програма компанії "FISSMAN" передбачає надання знижок Покупцям відповідно до цих Правил на підставі безкоштовно видаються дисконтних карт.

2. Дисконтна карта може використовуватися тільки відповідно до цих Правил дисконтної програми в мережі магазинів "FISSMAN".

3. Покупець отримує дисконтну картку після заповнення анкети, яка передається продавцем-консультантом мережі магазинів "FISSMAN". Заповнюючи анкету, Покупець тим самим висловлює згоду з усіма умовами надання знижок, викладеними в цих Правилах. Дисконтна карта видається тільки в тому випадку, якщо анкета заповнена належним чином.

4. Необхідно пред'являти дисконтну карту Покупцем до оформлення покупки і видачі касового чека.

5. Дисконтна карта дає право пред'явнику карти на знижки різного рівня в мережі фірмових магазинів "FISSMAN" на території України.

6. Дисконтна карта носить накопичувальний характер і може бути оформлена при здійсненні Покупцем разової покупки на суму від 1500 грн.

7. Дисконтна карта дає право пред'явнику картки на отримання знижок у рамках накопичувальної системи.

Накопичена сума покупок

Від 1 500 до 4 999 гривень -3%:
Від 5 000 до 9 999 гривень –5%;
Від 10 000 до 14 999 гривень –10%;
Від 15 000 до 24 999 гривень – 12%
Від 25 000 до 49 999 гривень – 15%
Від 50 000 гривень – 20%

8. Знижки по Дисконтній карті не діють: при покупці подарункових сертифікатів, якщо покупець не дотримується Правил програми, якщо покупець зловживає привілеями за дисконтною програмою або надав недостовірну інформацію в анкеті.

9. У разі повернення товару накопичена сума покупок зменшується на суму вартості товару, що повертається.

10. У разі втрати дисконтної карти покупцеві необхідно оперативно звернутися в будь-який з магазинів «FISSMAN» де втрачена картка блокується, а накопичена сума переноситься на нову дисконтну карту. У разі невідповідності анкетних даних клієнта дисконтна картка не видається.

11. Накопичена сума за дисконтною карткою не підлягає грошовій компенсації.

12. Компанія «FISSMAN» залишає за собою право змінювати термін дії дисконтних карт і зміна правил дисконтної програми.